0 zł donated
0 Donors

“Kluczem do sukcesów i szczęścia jest wykorzystywanie własnych silnych stron, a nie korygowanie wad.”

Martin Seligman profesor psychologii

 

Zapraszamy Uczniów klas gimnazjalnych oraz licealnych na warsztaty rozwoju talentów. Warsztaty prowadzone są w oparciu o Model CliftonStrenghtsFinder, którego twórcą jest Donald Clifton. Na swoje badania i wnioski poświęcił on niemal 50-letnią karierę zawodową. Efektem pracy są testy, które pomagają w odnalezieniu naszego naturalnego potencjału. Warsztaty składają się z dwóch etapów. Pierwszy etap to ankieta przygotowana przez Instytut Gallupa. Model ten zakłada istnienie 34 talentów, które pozwalają nam budować świadomość naszych mocnych stron i predyspozycji. Etap drugi to indywidualne omówienie wyników ankiety z psycholog.

Spotkanie będzie okazją do poznania własnych możliwości i ograniczeń. Zgodnie z mottem: nie ma osób bez talentów, chcemy pokazać, że każdy ma w sobie naturalny potencjał, który prawidłowo ukierunkowany zaowocuje w przyszłości spełnieniem w życiu zawodowym i prywatnym. Odkrycie i określenie swojego talentu w odpowiednim momencie jest kluczowe jeśli chcemy aby nasze dzieci wykonywały zawód, który będzie dla nich nie tylko źródłem utrzymania, ale będzie też rozwijał i pasjonował.

Terminy Warsztatów zostaną wkrótce ogłoszone na naszej stronie.
Jeśli już teraz chcesz poznać więcej szczegółów napisz: lila@pure-stone.org

Pamiętaj, wspierając projekt wspierasz Młode Talenty.
Każda darowizna zwiększa liczbę warsztatów, a tym samym młodych świadomych Ludzi.

 

Czy wiesz, że…

Według rankingu UNICEF w temacie jakości życia dzieci w poszczególnych państwach, Polska zajęła 21. miejsce, wyprzedzając m.in. USA i Włochy, a najwyższe noty zebraliśmy za edukację – 9. pozycja na świecie! Z badań UNICEF wynika też, że środkowo-wschodnia Europa goni tę zachodnią pod względem perspektyw oferowanych dzieciom. I Polska, choć Rodzice rzadko to zauważają, już przegoniła w tym aspekcie kilka państw „starej” UE. Dlatego dbajmy i walczmy dalej o rozwój młodych osób i wspierajmy ich talenty.