Nasza Fundacja

Purestone to cztery różne osoby, cztery różne charaktery i doświadczenia, ale połączyła nas jedna właściwość. Chęć działania i upodobanie w realizacji rzeczy niemożliwych. Dlatego Fundacja, której częścią jesteśmy, nigdy nie będzie działać w jednym obszarze. Nasze projekty będą różnorodne, bo nie lubimy barier, ale łączyć je będzie zawsze jedna dewiza- pomoc drugiej osobie. W ten sposób, kamień po kamieniu, być może każdy w innym kolorze, ale w jednej idei, chcemy budować organizację, która realizuje zadania specjalne, tematy problematyczne, akcje nietypowe. Zajrzyj do naszych projektów i przekonaj się sam, a jeśli spodoba się Tobie nasza koncepcja – dołącz do nas lub wesprzyj nasza działalność.

Fundacja została założona w 2012 roku pod nazwą Fundacja Rozwoju Gospodarczego (w skrócie FRG). Początkowo działała jako instytucja organizująca i promująca działania wspierające polską oraz zagraniczną gospodarkę i naukę.
W 2015 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.
Rok później, za sprawą dołączenia do zespołu dwóch nowych osób Fundacji otrzymała zastrzyk energii co przyczyniło się do poszerzenie misji oraz zmiany nazwy na Purestone.
Realizujemy się poprzez różne formy edukacji, niezależnych projektów, nowatorskich warsztatów edukacyjnych. Przełamujemy schematy, szukamy rozwiązań i możliwości, każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, które chętnie podejmujemy!
Purestone to pozytywna mieszkanka charakterów osób w pełni zmobilizowanych do działania u podstaw na kanwie pełnej transparentności!
Więcej o Nas w Naszych projektach – a to dopiero początek.

NASZE DOKUMENTY:

Statut fundacji Purestone
Odpis aktualny fundacji Purestone